השכרת גגות למערכות סולאריות הופכת לנפוצה יותר ויותר במבנים תעשייתיים, במפעלים ומשקים ואפילו ביישובים וקיבוצים. מדובר בדרך בטוחה ומשתלמת עבורכם להתחיל ליהנות מהכנסה קבועה, בלי השקעה של סכום ראשוני וללא דאגות מיותרות.

מערכת 21.12.20

אם הייתה לכם אפשרות להיכנס להשקעה בטוחה, כשותפים, אבל מבלי לסכן אפילו שקל אחד, מה הייתם עושים? רוב האנשים מבינים מיד את גודל ההזדמנות, ואולי אפילו היו עונים שאין השקעה ללא סיכון, זה כנראה משום שהם לא שמעו על השכרת גגות סולאריים בישראל.

איך זה עובד? אם יש לכם גג של מבנה גדול – מבנה תעשייתי, מפעל או משק, אתם יכולים להפוך להיות שותפים בהשקעה במערכת אנרגיה סולארית על הגג. אנחנו שוכרים מכם את הגג, מתקינים את המערכת הסולארית ודואגים להתאמה מלאה של הגג עבור ייצור האנרגיה הסולארית. כל העלויות בהקמת המערכת הסולארית: הגדלת חיבור החשמל, התאמת החיבור וכמובן התחזוקה, הניטור והבקרה לאורך השנים – על חשבוננו בלבד. ובתמורה, אתם נהנים מהכנסה קבועה.

למה כדאי לשכור גגות למערכות סולאריות?

יותר ויותר חברות וגופים מעדיפים היום דווקא את מסלול השכרת גג למערכת סולארית, מהסיבות הבאות:

  1. אל תשקיעו אפילו שקל

הגורם שמרתיע אנשים רבים בתחום האנרגיה הסולארית הוא ההשקעה הראשונית, שהיא בדרך כלל לא קטנה (סכומים שמגיעים אפילו למיליוני שקלים) ודורשת קבלת הלוואות ותשלומי ריבית. בנוסף להשקעה הראשונית, התחזוקה גם היא דורשת השקעה. כשהפאנלים אינם נקיים התפוקה יורדת ולכן חשוב להביא צוותי ניקיון מיוחדים או לקנות מכשור ייעודי שידאג לניקיון מעבר לכך כמו לכל מוצר ישנם דרישות תחזוקה, תיקון תקלות שמחייבות מערך ניטור ובקרה מקצועי.

כל אלה לא קיימים בכלל בשכירות של גגות למערכות סולאריות שכן האחריות הינה על החברה. מדובר בהשקעה ייחודית – אתם מרוויחים כסף מבלי להשקיע אפילו שקל אחד. במילים אחרות, הרווח כולו שלכם.

  1. בלי התעסקות, בירוקרטיה וכאב ראש

עסוקים מעל לראש? שונאים בירוקרטיה? חוששים מהתעסקות שתבזבז לכם זמן יקר? לא בקיאים מספיק בתחום הסולארי? השכרת גגות היא בדיוק בשבילכם. כל מה שאתם צריכים זה גג פנוי (שממילא עומד שם מבלי להכניס כסף), לכל השאר – אנחנו דואגים: הידע המקצועי, הבירוקרטיה, החישובים, ההתקנה, התחזוקה, הניקיון של הפאנלים, מא' -ועד ת'. אתם נכנסים איתנו לשותפות שבה אתם שותפים שקטים ואנחנו עושים את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב – התקנה ותחזוקה של פאנלים סולאריים לתפוקה מירבית.

  1. הכנסה בטוחה

כאשר מדובר בהשכרת גגות למערכת סולארית הרווח מתחיל כבר מהיום הראשון. כל שקל שנכנס – הוא רווח נקי. זאת לעומת השקעה ברכישה והתקנה של מערכת סולארית, שמגיעה בהשקעה גדולה, ולכן הרווחים מתחילים רק אחרי כמה שנים טובות. חשוב לציין, יש פה השקעה פאסיבית שלא דורשת ממכם דבר מלבד שטח הגג שלכם, שבוודאי עומד פנוי גם כך. לכן זהו מצב של WIN WIN – גם אתם וגם אנחנו, החברה המתקינה והמתחזקת את המערכות הסולאריות, מרוויחים מהשותפות הזאת.

  1. רווחים בראש שקט

אנחנו עוסקים בתחום הסולארי מאז השקתו בישראל. ניהלנו כבר אלפי פרויקטים ולקחנו חלק אקטיבי בעידוד התעשייה הסולארית ומימוש ההקלות ברגולציה. המומחיות שלנו בתחום, והאחריות המלאה שאנחנו מעניקים למערכת הסולארית, להתקנה והתחזוקה השוטפת, מבטיחה לכם שקט נפשי וידיעה שיש מי שדואג לגג הסולארי שלכם.

  1. אפס סיכונים

אחד הפרמטרים לבדיקת השקעה הוא כמה סיכון כרוך בה. כשמדובר בהשכרת גג למערכת סולארית התשובה היא: אפס סיכונים. ההשקעה כולה שלנו, אנחנו מתקינים, מתחזקים, מבטחים את הגג, ודואגים לבירוקרטיה ולחישובים. אתם מקבלים מאיתנו בתמורה לגג שלכם הכנסה בטוחה, ללא גורם סיכוני וללא חששות.