הגג שלך שווה כסף

בקרוב, על רוב הגגות בשכונה יהיו לוחות סולאריים: לא ירחק היום בו כולם יבינו שמערכת סולארית יכולה לחסוך למשק הבית אלפי שקלים בחודש בדרך מתקדמת של ייצור חשמל חלופי.

חשבון החשמל תופס נתח לא קטן מההוצאות הביתיות. לאט לאט, מבינות עוד משפחות כי חשבון החשמל אינו גזירה משמיים וכי התקנת מערכת סולארית על הגג יכולה להוריד משמעותית את עלויות החשמל או ליצור מקור הכנסה פאסיבי בתשואה גבוהה.

איזה מסלול מתאים לכם?

אם יש לכם גג פנוי, כל מה שנשאר לכם הוא לבחור במסלול המתאים ביותר עבורכם:

  1. מסלול למכירת חשמל:

הגג שלכם מייצר חשמל ומוכר אותו בתעריף קבוע שאינו צמוד מדד לחברת החשמל. התעריף הוא 48 אגורות (כולל מע"מ) עבור כל קוט"ש ייצור. התעריף מובטח למשך 25 שנים. התגמול מחברת החשמל משולם במקביל לקבלת חשבון החשמל שלכם, בהעברה בנקאית לחשבון הבנק. קחו בחשבון שמסלול המכירה מחייב התקנה של מונה ייצור חיצוני המייקר את ההתקנה בכמה אלפי שקלים.

  1. מסלול משולב הזרמה ומכירת חשמל:

את החשמל שהמערכת הסולארית שלכם מייצרת הבית צורך באופן ישיר, והוא מקוזז באופן מלא מחשבון החשמל שלכם על פי שווי הקילוואט (כיום עומד על 55.1).

מה קורה כשהמערכת מייצרת עודף חשמל? במקרה כזה , כל קילוואט שלא יעשה בו שימוש מיידי מוזרם לרשת החשמל ויתקבל עבורו זיכוי, בתעריף קבוע של 48 אגורות.

אנחנו ממליצים על מסלול זה לבעלי בית פרטי, מאחר והוא משלב את שתי האפשרויות: שימוש עצמי ומכירה לחברת השמל, ומאפשר חיסכון רב יותר של חשמל. זהו מסלול הצמוד למחירי החשמל לאורך שנים, ללא השפעת המדד ולכן הוא משתלם.

"מזה כ 9 שנים אני נהנה מהכנסות פסיביות משמעותיות מהמערכת הסולארית וזאת בזכות תכנון וביצוע מקצועיים, שנים אחרי סיום ההתקנה והאחריות אני תמיד מקבל מענה מקצועי ומהיר לכל שאלה או בעיה. כיף לעבוד עם חברה שבאמת איכפת להם" (בעז, גדרה)

למידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ ללא תשלום

לחץ כאן